Pranie tapicerki samochodowej Warszawa

Jedną z najważniejszych usług w naszej ofercie jest pranie tapicerki samochodowej. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są specjalistycznym sprzętem oraz środkami najwyższej jakości. Pod wpływem pary wodnej, usuwane są wszystkie zabrudzenia oraz bakterie znajdujące się na w samochodzie. Oprócz skuteczności i dokładności atutem naszych pracowników jest szybkie wykonywanie wszystkich usług w tym oczywiście czyszczenie tapicerki.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Warszawa, a w szczególności dzielnicy Mokotów.

pranie tapicerki samochodowej Mokotów

 

Pranie tapicerki samochodowej to jedna z podstawowych usług naszej Mokotowskiej myjni. Z racji dużego zainteresowania usługami czyszczenia wnętrza samochodu oraz licznymi pytaniami w tej sprawie, wychodzimy Państwu naprzeciw i zamieszczamy szczegółowy opis wykonywania przez nas powyższej usługi.

Myjnia Allandmax , proponuje Państwu szereg usług w zakresie czyszczenia tapicerki samochodowej.

Pełne pranie tapicerki samochodowej zawiera:

Wykonujemy dodatkowo:

Mycie tapicerki samochodowej Warszawa Pranie tapicerki samochodowej Mokotów czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa Mokotów

Sprzątanie wnętrza samochodu

W myjni ręcznej Allandmax, nie ograniczamy się tylko do szybkiego odświeżenia wnętrza. Każde czyszczenie tapicerki samochodowej wykonywane jest z dużą starannością opierająca się na kilku kluczowych zabiegach.

Czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa

W czynności odkurzania wnętrza kryje się skomplikowany zestaw czynności obejmujący:

Mycie szyb

W skład tej usługi wchodzi dwustronne mycie szyb całego pojazdu, wraz z wszystkimi kantami i gumami. Mycie odbywa się tylko i wyłącznie przy użyciu najlepszych preparatów odtłuszczających oraz mikrofibry, aż do uzyskania efektu lustrzanego.

Pielęgnacja oraz czyszczenie plastików wewnętrznych i elementów skórzanych.

Na elementy znajdujące się wewnątrz samochodu, plastiki, skóry i inne, nakładane są odpowiednie mleczka konserwująco-czyszczące w zależności od Państwa życzenia, dające efekt matowy lub błyszczący.