Auto Spa Warszawa

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego Auto Spa Warszawa. Powierz swój samochód w dobre ręce!

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem w przeprowadzaniu kompleksowego mycia samochodów. Nasze Auto Spa w Warszawie znajduje się naprzeciw Galerii Panorama. Lokalizacja ta jest bardzo dobra dla naszych klientów z tego względu, że podczas wypadu na zakupy można skorzystać z kompleksowego mycia samochodu. W trakcie, gdy Państwo są na zakupach, my myjemy w tym czasie Państwa samochód. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie tracicie dodatkowo czasu.

Auto Spa  jest bardzo dobrą alternatywą dla standardowych automatycznych myjni. Powierzając samochód właśnie nam, masz pewność ręcznego mycia samochodu, dzięki czemu każdy zakamarek jest przez nas myty. Do tego stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone kosmetyki do mycia, które są z nami od bardzo dawna. Jakość poparta wieloletnią praktyką zawodową. Auto spa warszawa oferuje kompleksowe mycie również wewnątrz samochodu. Odświeżenie foteli, podsufitki to standardowe czynności, jakie wykonujemy podczas kompleksowego mycia samochodu.

Profesjonalne Auto Spa Warszawa Mokotów

Zakupy w Galerii i w tym czasie mycie samochodu ? Dlaczego nie skorzystać z takiej opcji? Podczas robienia zakupów w Galerii mogą Państwo powierzyć nam Państwa samochód w celu umycia nie tracąc dodatkowego czasu. Po zakupach odbierają Państwo samochód od nas i wracają z zakupów lśniącym i pachnącym samochodem do domu.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszej myjni samochodowej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, w celu ustalenia konkretnej godziny dla wybranej przez Państwa usługi mycia samochodu.

W zależności od wymagań mogą to być różne godziny. Z tego względu, że samo mycie samochodu zajmuje dużo mniej czasu niż  to kompleksowe. Wszystkie dane teleadresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.